Seancë informuese me nxënës të Gjimnazit “Ali Demi” me temë “Aspekte sociale dhe ligjore të dhunës në familje”

2 Dhjetor 2014- Seancë informuese me nxënës të Gjimnazit “Ali Demi” me temë “Aspekte sociale dhe ligjore të dhunës në familje”. Aktiviteti u organizua në kuadër të 16 ditëve të aktivizmit kundër dhunës, në bashkëpunim me Qendrën e Informimit të Bashkimit Evropian Vlorë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *