VATRA MERR CMIMIN “PROTAGONISTI I VITIT 2014” AKORDUAR NGA BASHKIA VLORE

29 DHJETOR 2014 – VATRA MERR CMIMIN “PROTAGONISTI I VITIT 2014” AKORDUAR NGA BASHKIA VLORE NE EVENTIN “PROTAGONISTI VITIT” REALIZUAR NGA BASHKIA VLORE DHE TELEVIZIONI “AMANTIA”. Faleminderit Bashkia Vlorë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *