Trajnimi “Aspekte sociale dhe ligjore të dhunës në familje dhe në shoqëri”

Më datë 14 Tetor 2013, në ambientet e Drejtorisë së Policisë Vlorë, Qendra Psiko-Sociale “Vatra” organizoi trajnimin me temë “Aspekte sociale dhe ligjore të dhunës në familje dhe në shoqëri”. Pjesëmarrësit në këtë takim ishin specialistë dhe inspektorë të Policisë të cilët punojnë me rastet e dhunës në familje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *