Të reagojmë për të drejtat tona!

8 Mars – Të reagojmë për të drejtat tona!
Qendra “Vatra” së bashku me organizatat Aulona, Qendrën Rinore, Auleda, Change organizuan një aktivitet sensibilizues në qytetin e Vlorës ku u shpërndanë materiale informuese, u ekspozuan banera me mesazhe mbi të drejtat e grave dhe nëpërmjet mediave u përcoll një deklaratë publike për komunitetin e qytetit të Vlorës me qëllim promovimin e të drejtave të grave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *