Workshop me temë “Siguria e Integruar” financuar nga Fondacioni Kvinna till Kvinna, Suedi

5 Dhjetor 2014- Workshop me temë “Siguria e Integruar” financuar nga Fondacioni Kvinna till Kvinna, Suedi, realizuar me stafin e Qendrës Psiko-Sociale “Vatra:” dhe Organizatës “Gruaja tek Gruaja”, Shkodër, në Llogara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *